Prv.pl – usługi które nie działają

Od dosyć dawna korzystam z usług serwisu prv.pl. Oferuje on, między innymi, darmowe wirtualne domeny, które mają krótką i łatwą do zapamiętania nazwę, sugerującą jednoznacznie, że jej zawartość ma charakter nie komercyjny.

Niestety od jakiegoś czasu, usługi udostępnianie przez ten serwis działają tragicznie. Sam alias jakoś działa (choć potrafi też na kilka dni umrzeć) jednak największą bolączką są narzędzia korzystające ze skryptów. Konkretnie komentarzy, sondy i klikometr (czyli skrypt zliczający kliknięcia w linki). Problem z nimi jest taki, że najczęściej w okolicach jakichś dłuższych świąt (pewnie w tę Wielkanoc sytuacja się powtórzy) wszystkie dynamiczne skrypty przestają działać.

Najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że od miejsca gdzie skrypt taki jest wklejony, zawartości strony nie wyświetla się, ponieważ próba łączenie się z serwerem, wstrzymuje wczytywanie strony. Zwykły użytkownik w takim momencie rezygnuje z jej odwiedzenia (zanim wystąpi timeout mija dosyć duża ilość czasu).

Na dodatek, ostatnimi dniami, przestały działać subskrypcje. Co w moim przypadku oznacza brak możliwości informowania fanów Biznesu Filmowego (ponad 1000 adresów email) o pojawiających się na stronie nowościach. Czara goryczy powoli się przelewa. W związku z tym mam następujące pytanie.

Czy znacie podobny serwis do prv.pl, który też jest darmowy, posiada takie usługi jak sonda, subskrypcja czy klikometr, no i działa!? Wszelkie propozycje mile widziane – umieszczajcie je w komentarzach.

Jedna myśl na temat “Prv.pl – usługi które nie działają

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s