Film: To skomplikowane (It’s complicated)

Choć komedie romantyczne nie należą do mojego ulubionego gatunku filmowego to jednak z różnych względów czasami je oglądam. Ostra selekcja sprawia że w większości trafiam na produkcje przyzwoite. Raz na jakich czas trafiają się nawet bardzo dobre. I tym razem miałem okazję taką obejrzeć.

Co się dzieje kiedy byli małżonkowie po latach mają ponownie romans… o tym opowiada ta produkcja… i nie będę Wam próbował tego wytłumaczyć bo… jest to… nieco skomplikowane.
Fabułę „daję radę”, jest z jednej strony zabawna z drugiej jednak nieco gorzka i daje nieco tematów do przemyśleń. Jednak nawet gdyby nie fabuła film ten w sumie można by zobaczyć wyłącznie dla głównych ról granych fenomenalnie przez Meryl Streep i Aleca Baldwina. Naprawdę czysta poezji. Mimo faktu zdominowania tej produkcji przez te dwie postacie swoje pięć minut ma też Steve Martin. Z epizodycznych postaci maksymalnie wykorzystuje swoją szanse John Krasinski, którego zapamiętuje się niemal w każdej scenie w której się pojawia.

Bardzo dobra i zabawna komedia romantyczna o życiu, związkach i dylematach dorosłych ludzi. Polecam nawet tym, którzy nie przepadają za tym gatunkiem filmowym.

Moja subiektywna ocena: 8/10 (jak interpretować moje oceny dowiesz się tutaj.)

Więcej informacji o filmie:  To skomplikowane na FilmwebieIt’s complicated na IMDB

Jedna myśl na temat “Film: To skomplikowane (It’s complicated)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s