Nowe Horyzonty 2012: Selekcja

Kolejna edycja nowohoryzontowego festiwalu rozpocznie się 19 lipca. Co prawda w tym roku nie mogę na nią poświecić urlopu, w związku z czym liczba planowanych do obejrzenia przeze mnie filmów jest mniejsza niż zazwyczaj ale podobnie jak w ubiegłych latach przygotowałem wstępne zestawienie wszystkich filmów wyświetlanych w trakcie trwania festiwalu. Oprócz standardowych informacji z katalogu, zawiera ono dodatkowo informacje o ocenach z portali Filmweb i IMDB.

Pierwsze dwie kolumny możecie zignorować (bądź nie) gdyż są to nasze prywatne priorytety wystawione do wspólnej selekcji. Jeżeli natomiast chodzi o sam algorytm to o tym jak ja selekcjonuję filmy na takie festiwale pisałem już w ubiegłym roku.

Jeszcze kilka uwag technicznych. Filmy zaznaczone kursywą to takie w trakcie których sensu puszczane są jeszcze inne filmy. Czcionka wyszarzona oznacza film krótkometrażowych, których ocen nie sprawdzałem. W przypadku kiedy w ocenia wystepuje znak “/” oznacza to, że bazuje ona na bardzo małej liczbie głosów. Czyli 7.4/3 oznacza ocenę 7.4 przy oddanych tylko 3 głosach. Takie oceny są bardzo mało wiarygodne i trzeba do nich podchodzić z dużym dystansem.

Link do pliku w Google Docs znajdziecie tutaj.

Jeżeli natomiast potrzebujecie wersję do edycji możecie ją pobrać stąd (w formacie xls)

P.S. Dla znajomych wybierających się na festiwal. Zakładka „Selekcja” jest nadal zmienna, ze względu na odbywający się za tydzień turniej Polish Masters na, który też mam zamiar się wybrać. Tak więc jeżeli interesuje Was mój ostateczny rozkład jazdy to kontaktujcie się na priva.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s