Coś extra dla “lubiących” Tomiga Blog

Na wstępie małe wyjaśnienie, nie zamierzam tutaj przeprowadzać indoktrynacji i jakoś specjalnie zachęcać do polubienia (lub inaczej „zlajkowania”) mojego bloga. Szczególnie, że sam “lajki” rozdaje bardzo oszczędnie. Większość osób, które polubiły Tomiga Blog, to moi dobrzy znajomi (tak więc nie wiem czy polubili go tylko po to aby sprawić mi przyjemność czy naprawdę podobają im się pisane przeze mnie notki ;).

O czym jest więc ten wpis ? Otóż postanowiłem w jakiś sposób dostarczyć wszystkim “fanom” jakiejś dodatkowej zwartości. Do tej pory informacje o każdej nowej notce umieszczałem na moim profilu Google+, na profilu facebookowym Tomiga Blog, a następnie na moje osobistej tablicy. Tak więc osoby, które mają mnie w znajomych na FB, dostają dwukrotnie tą samą informację na swoją tablicę. Nie mają więc żadnego zysku wynikającą z “lubienie” bloga.

Stąd też idea aby na „wallu” Tomiga Blog pojawiały się jakieś dodatkowe wartościowe treści. Pierwszym pomysłem są ciekawe linki do blogów, stron lub artykułów, które mogę z czystym sumieniem polecić wraz z krótką informacją dlaczego warto tam zajrzeć. Jeżeli będą one dotyczyły stron to postaram się je dodawać do podstrony Linki na blogu.

Jeżeli macie jakieś inne pomysły na uatrakcyjnienie profilu facebookowego to czekam na propozycje. (Od razu uprzedzam, że konkursy z nagrodami rzeczowymi nie są możliwe ;).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s