Fotorelacja: Fontanna Wrocławska z nieco innej perspektywy

Wizyta gości zawsze jest pretekstem do odwiedzenia, po raz kolejny atrakcji Wrocławia, do których nieczęsto się zagląda gdy mieszka się na miejscu (głównie przez brak odpowiedniej mobilizacji).

Korzystając więc z okazji wybraliśmy się na pokaz specjalny Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej znajdującej się za Halą Stulecia. Pokaz jak zwykle interesujący ale nie o nim będzie dzisiejsza fotorelacja.

Otóż obok głównej atrakcji znajduje się tam też niewielki fragment placu wyłożony płytkami z których wybija woda. W gorące dni cieszy się on dużym powodzeniem zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Okazało się, że pomimo chłodnych, już niemal jesiennych, wieczorów nadal wzbudza sporo radości u odwiedzających to miejsce.

Późnym wieczorem strumienie tej mini fontanny dodatkowo są podświetlane kolorowymi LEDami… W ciemności wygląda to dosyć widowiskowo i jest kolejnym intrygującym miejsce do zabawy z aparatem… oto więc kilka, moim zdaniem, interesujących eksperymentów fotograficznych.

Polecam obejrzeć w nieco większej rozdzielczości pełną galerię  tutaj

7 myśli na temat “Fotorelacja: Fontanna Wrocławska z nieco innej perspektywy

  1. Fontanna to moja ulubiona miejscówka w całym Wro. Chadzam tam znacznie częściej niż raz od święta. Zwyczajnie piękne (o każdej porze roku) i spokojne (o dziwo, zwykle nie zatłoczone) miejsce. Polecam też zwiedzenie wnętrz samej Hali. Nie dość, że można chłonąć historię tego miejsca, to jeszcze odbywa się tam bardzo zacny pokaz videomappingu, który z miejsca trzeba obejrzeć przynajmniej dwa razy.

    1. No własnie na videomapping się wybieraliśmy z żoną i jeszcze nie dotarliśmy… a on jest wogóle na stałe? (bo kojarze że były jakiś kilka tygodni i myślałem że to jest impreza ograniczona czasowo)

    1. No prosze a ja popatrzyłem na daty w lipcu i myślałem że to jest tylko czasowa sprawa (nie sądziłem że aktualizują to co miesiąc). Dzięki za info 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s