Nowe Horyzonty 2015: Przygotowania

Zbliża się kolejna edycja festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, tak więc zgodnie z tradycją, w ramach przygotowań, udostępniam szczegółową listę (prawie) wszystkich filmów prezentowanych na festiwalu wraz z ich ocenami na IMDB i Filmwebie.

O tym ja jak wybieram filmy mogliście poczytać w tym wpisie. Tegoroczne zestawienie znajdziecie tutaj. W zakładce nh znajduje się lista wszystkich filmów pełnometrażowych które można zobaczyć na festiwalu. Jak zwykle kolumny K i T oznaczają nasze (KaTe&Tomiga) priorytet przy selekcji (1 – must see, 2 – chętnie, 3 – być może). Filmy oznaczone pogrubioną czcionką ostatecznie zostały wybrane jako nasz osobisty program.

Zakładka Plan zawiera nasze szczegółowe zestawienie projekcji na które chcemy się wybrać w trakcie festiwalu.

Do zobaczenia na seansach.

2 myśli na temat “Nowe Horyzonty 2015: Przygotowania

  1. A miałeś nie brać pod uwagę polskich filmów, a „Walser” to nasza produkcja! 🙂 Tak na poważnie to po pierwsze… Jestem w konkretnym szoku jak patrzę na ilość filmów i chylę czoła, że sobie tak to wszystko ustawiłeś. Podejrzewam, że jak już masz coś zaplanowane to planu się trzymasz i zapewne nie weźmiesz pod uwagę propozycji. Jednak GDYBY zrobiło się jakieś okienko, to zerknij chociaż na zwiastun „Duke of Burgundy”. Jeżeli chodzi o Twoje wybory to jestem ciekawy Twojej reakcji po seansie filmu „Sól ziemi” (jako fotografa)

    1. Tak, generalnie nie biorę pod uwagę polskich filmów, ale ten opis na tyle mnie zaintrygował, że przełamałem się (ostatecznie jednak, jak widać, nie załapał się na bilet).
      Generalnie robimy szczegółowy plan bo kupujemy bilety (nie karnety) bilety gwarantują wejście na seans… a karnety nie koniecznie… a już za starzy jesteśmy na to żeby polować na rezerwacje tuż po północy…
      Co do Duke of Burgundy… jak polecasz to zaznacza sobie do obejrzenia kiedyś przy okazji… ale Berberian Sound Studio tak średnio przypadło mi do gustu (tzn pomysł i wykonanie fajny ale film oglądało się tak sobie)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s