Nowe Horyzonty 2016: Selekcja

nh2016smallKolejna edycja kultowego festiwalu Romana Gutka we Wrocławiu przed nami i po raz kolejny nastał czas trudnych wyborów czyli selekcji filmów do obejrzenia. O tym jak wygląda mój algorytm pisałem Wam już jakiś czas temu. W tym roku nasze wybory okazały się nieco prostsze, gdyż wypadają nam 4 dni festiwalu. W związku z tym liczba kombinacji film/termin znacznie zmalałam.

Poza tym spotkały nas dwie niemiłe niespodzianki. Już w pierwszego dnia sprzedaży zabrakło wejściówek na kilka wybranych seansów… Druga to, zmiany w cenach biletów. Okazało się że bilety na cykl Panorama Gala są po 24 PLN i nie wliczają się do puli 10/20+!!!. Oryginalnie mieliśmy 5 filmów z tego cyklu na liście… ostatecznie zostały dwa. Jako pewniaki filmy te pojawią się w dystrybucji kinowej, więc zamiast po prostu przepłacać w trakcie festiwalu, wybierzemy się na nie do kina Nowe Horyzonty w “Tanie Poniedziałki” (14 PLN).

Pełne zestawienie znajdziecie w formie arkusza Google Docs. Znajdują się tam dwie zakładki:

  • nh16 – czyli lista wszystkich filmów pełnometrażowych z podstawowymi informacjami oraz ocenami z portali Filmweb i IMDB
  • Plan – nasz ostateczny plan seansów.

Jeszcze odnośnie konwencji w zakładce nh16. Podświetlone wiersze to te pozycje, które braliśmy pod uwagę do obejrzenia. Pogrubione, to te które ostatecznie trafiły do planu (kupiliśmy bilety). Pierwsze dwie kolumny (KaTe, Tomiga) – to nasze priorytety (im wyższy tym bardziej chcemy obejrzeć dany film).  „-” oznacza, że film już widzieliśmy (jego recenzję najprawdopodobniej możesz znaleźć na tym blogu gdzieś w dziale Filmy).

I to tyle, udanego festiwalu i trafnych wyborów 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s