Tomiga na YouTube czyli Tomiga Vlog

Wygląda na to, że Thomas Tipp w Vanilla Sky nie miał racji mówiąc

“People will read again.”

Statystyki wskazują na to, że coraz mniej ludzi zainteresowanych jest formą pisaną, a coraz więcej ogląda przystępniejsze w odbiorze materiały wideo. Zresztą muszę to przyznać, że sam coraz więcej czasu spędzam na tej formie rozrywki. Stąd też pojawił się pomysł aby Tomiga Blog miał także swój kanał YouTubie… i tak powstała idea Tomiga Vlog

Od razu uprzedzam, że nie przewiduję przesadnego ekshibicjonizmu w formie daily vlogów. Vlog ma być uzupełnieniem materiałów, które pojawiają się na Tomiga Blog. Będą to głównie materiały wideo złożone ze zdjęć, prezentowanych w formie slideshowów tematycznych takich jak np. fotografia uliczna, street art czy cosplay.

W najbliższym czasie planuję kilka filmików gdzie będziecie mogli obejrzeć materiały, które już pojawiły się na blogu w formie zdjęciowej (ale mało kto je oglądał w formie galerii). Mam nadzieję, że interaktywny pokazy slajdów z odpowiednią muzyką będą cieszyć się większym zainteresowaniem.

Na blogu pojawi się też nowa kategoria Vlog do której będą przypisywane notki powiązane z vlogiem. Raczej nie będzie oddzielnych wpisów o każdym opublikowanym materiale wideo ale co jakiś czas zbiorcze posty prezentujące kilka ostatnich realizacji. Dlatego jeżeli spodobają się Wam te materiały i będziecie chcieli być na bieżąco to polecam zasubskrybować kanał bezpośrednio na YouTube.

Vlog będzie dostępny pod łatwym do zapamiętania adresem:

vlog.tomiga.net

A dzisiaj na dobry początek premierowy film (materiał którego nie było jeszcze na blogu) poświęcony fotografii ulicznej z Teheranu.

P.S. Ponieważ to moje pierwsze doświadczenia „wideo” wszelki uwagi i sugestie dotyczące samego filmu lub kanału mile widziane.

 

Jedna myśl na temat “Tomiga na YouTube czyli Tomiga Vlog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s