O autorze

Jeżeli przeglądasz tę podstronę najprawdopodobniej oznacza to, że nie znasz mnie osobiście i trafiłeś(-aś) na mój blog przypadkowo. Skoro tu jesteś, to pewnie chciał(a)byś dowiedzieć się nieco więcej o mojej osobie.

Tak więc, na imię mam Tomek, w sieci od zawsze używam pseudonimu Tomiga. Choć urodziłem się we wschodniej części polski (tuż nad granicą Białorusko-Ukraińską – we Włodawie) to już prawie od 20 lat mieszkam we Wrocławiu, gdzie ukończyłem informatykę na Politechnice Wrocławskiej. Aktualnie pracuję w międzynarodowej korporacji zajmującej się telekomunikacją.

W sieci znany jestem głównie z popełnienia pewnej, darmowej gry ekonomicznej o tematyce filmowej (Biznes Filmowy) oraz kilku innych, mniejszych projektów (które możesz sprawdzić w sekcji linki w dziale ‚Moje strony i projekty‚).

W wolnym czasie, gdy nie programuję, oglądam filmy, gram na PlayStation, spotykam się ze znajomymi. W celu podtrzymania kondycji oraz oderwania się od komputerów, lubię z kumplami pokopać piłkę. W okresie wakacyjnym rezerwuję czas na poszerzanie horyzontów filmowych (festiwal Nowe Horyzonty) oraz geograficznych (zwiedzam świat), a przy okazji dokumentuję to fotkami. Poza tym, w miarę swoich możliwości czasowych, staram się być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Choć wpisy na Tomiga Blog mają charakter prywatny staram się aby były przydatne dla szerszego grona czytelników dostarczając im różnorodnych i mam nadzieję ciekawych treści. Stąd kilka wpisów z mojego bloga pojawiło się gościnnie w innych serwisach (Chip.pl, AkademiaNikona.pl, PSSite.com, Polygamii, Fandroid i inne)

Jeżeli masz jakieś uwagi lub komentarze do konkretnych wpisów, nie wahaj się nimi podzielić. Nie zapomnij też zostawić swoich namiarów (e-mail) abym miał możliwość ewentualnego kontaktu i obrony swojego zdania 😉

Jeśli mimo wszystko nie bardzo wiesz po co w sieci „jeszcze jeden denny blog” to zapraszam do pierwszego wpisu zatytułowanego: „Wstępniak czyli po co blog„.

O lajkowaniu

Każdy z nas jest inny, przez co ma różne zainteresowania i rzeczy, które go cieszą. Jeżeli jednak trafiłeś tutaj, i spodobał Ci się jakiś mój tekst oznacza to, że temat jest w szerokim kręgu moich zainteresowań. Istnieje więc szansa, że w przyszłości pojawi się jakiś materiał, który również będzie poruszał daną tematykę. Dlatego sugeruje “polubić tego” bloga, bo choć pewnie nie każdy tekst na nim publikowany będzie w kręgu Twoich zainteresowań, to dzięki takiemu śledzeniu będziesz w stanie trafić na tekst, który Cię zainteresuje… a tak byś go przegapił.

TomigaBlog@Instagram

Jeżeli nie teksty, a zdjęcia, które ozdabiają wpisy przykuły Twoją uwagę to zachęcam do zajrzenia na konto tomigablog na instagramie, gdzie codziennie staram się publikować jakąś fotkę z mojego archiwum lub coś całkiem świeżego… co najważniejsze każde zdjęcie ma jakąś historię…

Gdybyś chciał(a) się ze mną skontaktować, możesz to zrobić wysyłając mi maila na adres: blog@tomiga.net

W sieci można mnie znaleźć na:

P.S. Fan Buffy The Vampire Slayer

Jedna myśl na temat “O autorze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s