O autorze

Jeżeli przeglądasz tę podstronę najprawdopodobniej oznacza to, że nie znasz mnie osobiście i trafiłeś(-aś) na mój blog przypadkowo. Skoro tu jesteś, to pewnie chciał(a)byś dowiedzieć się nieco więcej o mojej osobie.

Tak więc, na imię mam Tomek, w sieci od zawsze używam pseudonimu Tomiga. Choć urodziłem się we wschodniej części polski (tuż przy granicy białorusko-ukraińskiej – we Włodawie) to już większość mojego życia spędziłem we Wrocławiu, gdzie ukończyłem informatykę na Politechnice Wrocławskiej. Na co dzień pracuję w międzynarodowej korporacji zajmującej się telekomunikacją.

W sieci znany jestem głównie z popełnienia pewnej, darmowej gry ekonomicznej o tematyce filmowej (Biznes Filmowy) oraz kilku innych, mniejszych projektów (które możesz sprawdzić w sekcji linki w dziale ‚Moje strony i projekty‚).

W wolnym czasie, gdy nie programuję, oglądam filmy, gram na PlayStation, spotykam się ze znajomymi. W okresie wakacyjnym rezerwuję czas na poszerzanie horyzontów filmowych (festiwale Nowe Horyzonty i American Film Festival) oraz geograficznych (zwiedzam świat), a przy okazji dokumentuję to fotkami. Poza tym, w miarę swoich możliwości czasowych, staram się być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego… i o ile to możliwe dokumentować to fotograficznie.

KaTe

Od czasu do czasu może się pojawić w zmianka o KaTe czyli o mojej żonie. Jej wkład w bloga jest taki że, gdy ma czas i ochotę to robi proof reading wpisów oraz ich korektę. Tak więc jeżeli trafiliście na jakieś błędy (stylistyczne, ortograficzne czy interpunkcyjne) we wpisie oznacza to najpewnie, że nie został on jeszcze przeczytany i poprawiony przez KaTe.

W mediach

Choć wpisy na Tomiga Blog mają charakter prywatny staram się aby były przydatne dla szerszego grona czytelników dostarczając im różnorodnych i mam nadzieję ciekawych treści. Stąd kilka wpisów z mojego bloga pojawiło się gościnnie w innych serwisach (Chip.pl, AkademiaNikona.pl, ppe.pl, PSSite.com, Polygamii, Fandroid i inne)

O komentowaniu

Jeżeli masz jakieś uwagi lub komentarze do konkretnych wpisów, nie wahaj się nimi podzielić. Nie zapomnij też zostawić swoich namiarów (e-mail) abym miał możliwość ewentualnego kontaktu i obrony swojego zdania 😉

Jeśli mimo wszystko nie bardzo wiesz po co w sieci „jeszcze jeden denny blog” to zapraszam do pierwszego wpisu zatytułowanego: „Wstępniak czyli po co blog„, gdzie opisuje powody jego powstania.

O lajkowaniu

Każdy z nas jest inny, przez co ma różne zainteresowania i rzeczy, które go cieszą. Jeżeli jednak trafiłeś tutaj, i spodobał Ci się jakiś mój tekst oznacza to, że temat jest w szerokim kręgu moich zainteresowań. Istnieje więc szansa, że w przyszłości pojawi się jakiś materiał, który również będzie poruszał daną tematykę. Dlatego proponuję “polubić tego” bloga, bo choć pewnie nie każdy tekst na nim publikowany będzie Cię interesował, to nie przegapisz tych które akurat mogą trafić w Twoje gusta… Poza tym zawsze może pojawić się coś niespodziewanego co poszerzy Twoje horyzonty…

TomigaBlog@Instagram

Jeżeli nie teksty, a zdjęcia, które ozdabiają wpisy przykuły Twoją uwagę to zachęcam do zajrzenia na konto tomigablog na instagramie, gdzie często staram się publikować jakąś fotkę z mojego archiwum lub coś całkiem świeżego… co najważniejsze każde zdjęcie ma jakąś historię…

Wpis poświęcony powodom założenia konta na instagramie

Tomiga Vlog

Czasy się zmieniają i coraz mniej ludzi czyta a więcej ogląda… stąd pojawił się pomysł aby stworzyć swój kanał na YouTubie powiązany z Blogiem. Będą tam materiały uzupełniające lub wyprzedzające to o czym możecie poczytać na tym blogu. A i raczej nie spodziewajcie się tam „gadających głów” bo do bycia youtuberam raczej nie mam predyspozycji ;).

Vlog dostępny jest pod adresem vlog.tomiga.net

Kontakt

Gdybyś chciał(a) się ze mną skontaktować, możesz to zrobić wysyłając mi:

W sieci można mnie znaleźć na:

P.S. Fan Buffy The Vampire Slayer

Jedna myśl na temat “O autorze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s