O autorze

Jeżeli przeglądasz tę podstronę najprawdopodobniej oznacza to, że nie znasz mnie osobiście i trafiłeś(-aś) na mój blog przypadkowo. Skoro tu jesteś, to pewnie chciał(a)byś dowiedzieć się nieco więcej o mojej osobie.

Tak więc, na imię mam Tomek, w sieci od zawsze używam pseudonimu Tomiga. Choć urodziłem się we wschodniej części polski (tuż nad granicą Białorusko-Ukraińską – we Włodawie) to już prawie od 20 lat mieszkam we Wrocławiu, gdzie ukończyłem informatykę na Politechnice Wrocławskiej. Aktualnie pracuję w międzynarodowej korporacji zajmującej się telekomunikacją.

W sieci znany jestem głównie z popełnienia pewnej, darmowej gry ekonomicznej o tematyce filmowej (Biznes Filmowy) oraz kilku innych, mniejszych projektów (które możesz sprawdzić w sekcji linki w dziale ‚Moje strony i projekty‚).

W wolnym czasie, gdy nie programuję, oglądam filmy, gram na PlayStation, spotykam się ze znajomymi. W celu podtrzymania kondycji oraz oderwania się od komputerów, lubię z kumplami pokopać piłkę. W okresie wakacyjnym rezerwuję czas na poszerzanie horyzontów filmowych (festiwal Nowe Horyzonty) oraz geograficznych (zwiedzam świat), a przy okazji dokumentuję to fotkami. Poza tym, w miarę swoich możliwości czasowych, staram się być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Choć wpisy na Tomiga Blog mają charakter prywatny staram się aby były przydatne dla szerszego grona czytelników dostarczając im różnorodnych i mam nadzieję ciekawych treści. Stąd kilka wpisów z mojego bloga pojawiło się gościnnie w innych serwisach (Chip.pl, AkademiaNikona.pl, PSSite.com, Polygamii, Fandroid i inne)

Jeżeli masz jakieś uwagi lub komentarze do konkretnych wpisów, nie wahaj się nimi podzielić. Nie zapomnij też zostawić swoich namiarów (e-mail) abym miał możliwość ewentualnego kontaktu i obrony swojego zdania 😉

Jeśli mimo wszystko nie bardzo wiesz po co w sieci „jeszcze jeden denny blog” to zapraszam do pierwszego wpisu zatytułowanego: „Wstępniak czyli po co blog„.

Gdybyś chciał(a) się ze mną skontaktować, możesz to zrobić wysyłając mi maila na adres: blog@tomiga.net

W sieci można mnie znaleźć na:

Tomiga w Sieci


Tomiga na Filmwebie Tomiga na Filmwebie

 

P.S. Fan Buffy The Vampire Slayer

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. 5 września 2010 o 12:28

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: